Verkocht

Omschrijving

De Grand Banks 46 Europa-serie is een van de meest populaire series van de klassieke Grand Banks-vloot.


Wanneer u aan boord stapt van deze prachtige 46 Europa bevindt u zich meteen op het royale aft deck. Hier verbindt de Europa serie van Grand Banks het binnen- en buitenleven met elkaar. Twee schuifdeuren verbinden het "aft deck" met de gezellige salon. Naast deze schuifdeur bevind zich de trap die leidt naar de fly bridge.
Op deze ruim ingedeelde flybridge is er voldoende ruimte voor de schipper en zeven andere om te genieten van het buitenleven onder het varen. Bij een felle zon kan de biminitop hier opengeklapt worden om zo in de schaduw verder te genieten. 
Is het toch geen weer om buiten te zitten, kunt u zich altijd terugtrekken in de salon.


In de salon bevindt zich een comfortabele L-vormige hoekbank met daar tegenover twee kuipstoelen. Dit tezamen vormt een mooie zithoek waar tevens ook gedineerd kan worden op de uitklapbare tafel in het midden. Om het leven aan boord nog comfortabeler te maken beschikt dit jacht over Kabola centrale verwarming.


Aan deze ruime zithoek is de vergrote keuken verbonden. Waar Grand Banks bekend om staat is de hoeveelheid opslagruimte en ook in deze keuken is daar geen gebrek aan. Onder het "aft deck" bevind zich nog een wasmachine, droger en vriezer. Mede hierdoor is dit een uitermate geschikt jacht voor langere tijd aan boord.


Naast de keuken bevindt zich de stuurstand. Hier beschikt de schipper over twee 300 pk Caterpillar motoren te bedienen door middel van de optionele eenhendel Kobelt-motorbediening.


Wanneer u naar beneden loopt ziet u twee ruime hutten die allebei zijn voorzien van een ensuite badkamer. De eerste hut beschikt over twee éénpersoonsbedden, ruime hoeveelheid opslag en natuurlijk de ensuite badkamer voor optimale privacy.


Wanneer u de eerste hut passeert komt u in de 'captains suite' aan met een ruim, vrijstaand bed. Ook hier wederom voldoende opslagruimte voor al uw bagage aan boord. Ook hier is de suite voorzien van de ensuite badkamer voor de optimale privacy.


Al met al is deze Grand Banks 46 Europa een ruime en luxueuze jacht voor lange tochten op het water, maar geeft zich ook optimaal voor een gezellig weekendje weg.

Hoofd specificaties

Model:46 Europa
LOA (m):14.20 m
Breedte (m):4.50 m
Diepgang (m):1.33 m
Jaar:1992
Romp materiaal:Polyester
Hutten:2
Slaapplaatsen:4
Aantal hoofdmotor(en):2
Vermogen hoofdmotor(en) (pk):300
Merk hoofdmotor(en):Caterpillar
Prijs:(niet ingesteld)
BTW status:Betaald
HIN nummer:GNDF0137K293

Algemeen

Werf:American Marine
Doorvaarthoogte (m):4.44 (top of windshield)
Waterverplaatsing (t):18
Brandstoftank (Liter en materiaal) :2, 2271L
Drinkwatertank (Liter en materiaal):3, 1136L
Zwartwatertank (Liter en materiaal):2
Rompmateriaal:Polyester
Opbouwmateriaal:Polyester
Dekmateriaal:Polyester
Dekafwerking:Teak
Interieurmateriaal:Teak
Beglazingmateriaal:enkel glas

Accommodatie

Hutten:2
Tweepersoonsbed:1
Eenpersoonsbed:2
Douches:2
Toiletten:2, vacuflush
Verwarmingsysteem (Merk, model, type):Kabola, Centrale verwarming
Kooktoestel:Teka, 4 pits, gas
Combi oven/magnetron:Pelgrim
Koelkast:Siemens
Vriezer:Siemens
Vaatwasser:Siemens
Wasmachine:Siemens SIWAMAT 5100
Droger:Siemens sunshine

Machinerie

Hoofdmotoren bediening (Merk en type):Kobelt
Bakboord motor (Merk, type, pk, keerkoppeling):Caterpillar 3116 TA, 300 pk, Twin Disc
Motoruren bakboord motor:3048
Stuurboord motor (Merk, type, pk,keerkoppeling) :Caterpillar 3116 TA, 300 pk, Twin Disc
Motoruren stuurboord motor:3071
Stuursysteem:Hydraulisch
Aandrijving (Schroefas, IPS, Jet):Schroefas
Schroefassmering: Watergesmeerd
Schroef (Aantal bladen, materiaal):2x Stone Marine, 4 blads
Generator (Merk, type, Kw):Onan 6.5 MDKDP26501C
Generatoruren:1031
Boegschroef (Merk, type, elec/hyd):Vetus
Waterdrukpomp (Merk, model):Groco Paragon
Heetwatersysteem :Torrid, 75L
Vuilwaterpomp:Sealand
Trimsysteem:Boat Leveller

Elektrisch systeem

DC systeem (V) AC systeem (V):12V / 220V
Acculader (V/W/Amp):Mass Charger 12/60 + Mastervolt Dakar Combi 12/1500-65
Omvormer (V/W/Amp):Mastervolt Dakar Combi 12/1500-65
Huisaccu's (Aantal accu's, type, totaal Amp, jaar):2, Varta 240 Ah + generator 1, Wilco Royal 74 Ah
Startaccu's (Aantal accu's, type, totaal Amp, jaar):2, Allpa 200 Ah

Veiligheidssysteem

Elektrische bilgepump:2, Rule
Manuele bilge pomp:1
Blussysteem machinekamer:automatisch
Hoorn:1

Navigatie systeem

Kompas:2, Danforth
Radar:Raymarine
Autopiloot:2, Raymarine ST8002
Dieptemeter:2, Raymarine ST60+ depth + flybridge Raymarine ST60+ Tridata
Marifoon:2, Shipmate RS8300

Uitrusting

Anker:1
Ankerlier:Lofrans Falkon, 1500W
Dekwas:1

Foto's

Over MariTeam Yachting

MariTeam Yachting is een fullservice watersportbedrijf in Noord-Nederland, dat zich met name richt op de verkoop en bemiddeling van luxe motorjachten, specifiek van de merken Grand Banks, Palm Beach en Eastbay

MariTeam Yachting biedt het complete pakket aan diensten en ondersteuning op het gebied van jachtmanagement en neemt u alle werkzaamheden en al het regelwerk vertrouwd en vakkundig uit handen.