Omschrijving

Ervaar de tijdloze elegantie en uitstekende prestaties van de Grand Banks 47 Europa 'D.E.A.L.' uit 2006. Met oog voor detail vervaardigd, biedt deze iconische jacht een gestroomlijnd profiel, duurzame glasvezelconstructie en een soepele, stabiele vaart.


Het ruime teakhouten dek van 'D.E.A.L.' biedt een luxueuze ruimte om te ontspannen en te socializen, terwijl het prachtige interieur is voorzien van met de hand vervaardigd teakhoutwerk en luxueus meubilair. Met drie slaapvertrekken, waaronder een prachtige master suite, is comfort en privacy gegarandeerd.


In 2021 zijn er diverse updates aan 'D.E.A.L.' uitgevoerd om de ervaring aan boord te verbeteren. Nieuwe bekleding werd aangebracht op de Flybridge, inclusief de bestuurdersstoelen, in een stijlvolle Capochino kleur. Daarnaast werden ook de bekleding in het salon vernieuwd in een elegante Antraciet kleur, en werden nieuwe bedkophoofden toegevoegd.


Aangedreven door twee 503 pk Caterpillar dieselmotoren, boegschroef, trimtabs en de benodigde navigatie apparatuur, levert de Grand Banks 47 Europa indrukwekkende prestaties en efficiëntie. In 2022 werden er belangrijke upgrades uitgevoerd, waaronder nieuwe plotters van Raymarine Axium in de salon en de Flybridge, radar Quantum, autopiloot, marifoon, camera gericht naar achteren, motorgegevensinterface en displays. Daarnaast werd ook een complete motor- en transmissieservice uitgevoerd.


Of u nu langs de kust vaart of de open wateren verkent, dit jacht glijdt zelfverzekerd door het water en biedt een comfortabele ervaring. In 2023 werden verdere verbeteringen aangebracht, zoals een nieuwe laag antifouling, nieuwe afdekzeilen op de Flybridge, nieuwe ruitenwisserarmen en een complete onderhoudsbeurt van de eberspächer warmwaterverwarming.


De Grand Banks 47 Europa 'D.E.A.L.' is een waar symbool van tijdloze elegantie, uitstekende prestaties en superieur vakmanschap.

Hoofd specificaties

Model:47 Europa
LOA (m):14.22 m
Breedte (m):4.80 m
Diepgang (m):1.17 m
Jaar:2006
Romp materiaal:Polyester
Hutten:2
Bedden:4
Aantal hoofdmotor(en):2
Vermogen hoofdmotor(en) (pk):503
Merk hoofdmotor(en):Caterpillar
Prijs:€ 579.000
BTW status:Betaald
Diepgang (m):1.17
HIN nummer:MY-GNDV0017G607

Algemeen

Naam :D.E.A.L.
Werf:Grand Banks Yachts
Lengte over alles (m):14.22
Lengte waterlijn (m):13.44
Breedte (m):4.8
Doorvaarthoogte (m):4.36
CE-catergorie:B
Waterverplaatsing (t):23
Romp materiaal:Polyester
Dek materiaal:Polyester
Opbouw materiaal:Polyester
Dek afwerking:Teak
Beglazing materiaal:Gelaagd en gehard
Brandstoftank (Liter en materiaal) :2271L, aluminum
Drinkwater tank (Liter en materiaal):984L, aluminum
Zwart water tank (Liter en materiaal):291L, polyethylene
Maximumsnelheid (Kn):24
Kruissnelheid (Kn):20

Accommodatie

Kooktoestel: Miele, 4 pits elektrisch
Magnetron:Miele
Koelkast:Coolmatic MDC 100
Vriezer:Coolmatic RPF-50
Interieur materiaal:Teak
Eenpersoonsbed:2x
Tweepersoonsbed:1x
Hutten:2x
Toiletten :2x Tecma, Elektrisch
Douche's:2x

Machinerie

Bakboord motor (Merk, type, pk, keerkoppeling):Caterpillar C9, 503 pk, Twin Disc
Aandrijving (Schroefas, IPS, Jet):Schroefas
Stuurboord motor (Merk, type, pk,keerkoppeling) :Caterpillar C9, 503 pk, Twin Disc
Generator (Merk, type, Kw):Onan 7 Kw
Boegschroef (Merk, type, elec/hyd):Side power, elektrisch
Electrische bilge pump:Rule
Manuele bilge pomp:Whale
Water druk pomp (Merk, model):Shurflo
Heet water syteem :Seaward, boiler 40 L
Verwarming syteem (Merk, model, type):Eberspächer
Airconditioning (Merk, model):Cruisair reverse cycle
Trim systeem:Bennett
Stuur systeem:Hydraulisch
Dekwas:1x
Motoruren motor 1:950
Motoruren motor 2:950
Generator uren:360

Elektrisch systeem

Huis accu's (Aantal accu's, type, totaal Amp, jaar):3x 255 Amp / 1x 80 Amp generator (2018)
Start accu's (Aantal accu's, type, totaal Amp, jaar):2x 210 Amp (2018)
DC systeem (V) AC systeem (V):12V/ 220V
Omvormer (V/W/Amp):Mastervolt 2500 (2019)
Acculader (V/W/Amp):Professional Mariner Protech 4/1250

Navigatie systeem

Kompas:Ritchie
Gps plotter:Raymarine Axiom
Radar scherm:Raymarine E120 Hybridtouch
Radar:Raymarine Quantum
Diepte meter:Raymarine Tridata ST60
Marifoon:Raymarine RAY240E
Autopilot:Raymarine ST7001
Roer aanwijzer:VDO

Uitrusting

Anker:1x
Ankerlier:Lofrans Tigres 1200W
Bijboot kraan:Aanwezig
Bijboot:Steelhead SM800
Buiten douche:1x
Raam ventilatie:Ja

Foto's

Interesse?

*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies en Privacy

Over MariTeam Yachting

MariTeam Yachting is een fullservice watersportbedrijf in Noord-Nederland, dat zich met name richt op de verkoop en bemiddeling van luxe motorjachten, specifiek van de merken Grand Banks, Palm Beach, Selene en Breedendam.

MariTeam Yachting biedt het complete pakket aan diensten en ondersteuning op het gebied van jachtmanagement en neemt u alle werkzaamheden en al het regelwerk vertrouwd en vakkundig uit handen.